Львівські майстерні

Lemberger Werkstätte Store

Раді вітати Вас в нашому  інтернет-магазині «Львівські майстерні».

«Львівські майстерні» — це спроба перенести історичний прототип на сучасні українські реалії. Нас надихнуло таке явище як «Wiener Werkstätte». Віденські майстерні (нім. Wiener Werkstatte) — об'єднання архітекторів, художників, ремісників і комерсантів, засноване в 1903 р. у Відні. Метою об'єднання було відродити естетичну складову в дизайні, поєднавши найвищу якість витворів з естетичною довершеністю.

Продовжуючи традиції Віденських майстерень, ми створили цей сайт, щоб запропонувати Вам продукцію особливого гатунку.

Наша філософія — найвища якість та естетична довершеність.

Всі проекти є авторськими, ексклюзивними та не трапляються в інших магазинах. У нашому асортименті відсутня продукція, побудована на основі кліпарту чи крадених зображеннях з мережі.

Найвища якість продукції, особлива прискіпливість до дизайну, фото, друку  лише у незначній мірі відображаються на її ціні, у порівнянні з  іншими інтернет-магазинами листівок.

Наш асортимент постійно оновлюється та розширюється, враховуючи побажання покупців щодо тематики листівок.

Ми будемо раді отримати від Вас зворотній зв’язок. Нам цікаві Ваші думки з приводу асортименту, якості продукції та логістики.

Львівські майстерні відкриті до співпраці з українськими митцями, графіками, дизайнерами, фотографами, живописцями. Якщо Вам близькі наші ідеї, чекаємо на повідомлення.

Дякуємо, що обрали наш магазин, бажаємо приємних вражень та гарних покупок!

LW
Команда однодумців Lemberger Werkstätte