Способи доставки

Ми використовуємо надійні способи доставки Вашого замовлення. Якщо у Вас є певні побажання щодо способу доставки, можна зв'язатися з нами для обговорення умов. Замовлення надсилаються лише після здійснення оплати клієнтом.

Укрпошта

Простий і зручний спосіб для звичайних роздрібних покупок здійснюється Укрпоштою. Ми надішлемо Ваше замовлення на вказану адресу рекомендованим листом.

Рекомендований лист подається для пересилання до об’єкта поштового зв’язку з одержанням розрахункового документу, що підтверджує прийняття. Доставляються та вручаються адресатові під розписку. Такий спосіб зменшує ймовірність втрати листа при пересилці.

Нова пошта

Зручно використовувати для великих замовлень чи пакунків великого розміру. Бандероль буде доставлена на обране Вами відділення перевізника.

Додаткова інформація на офіційному сайті перевізника Нова Пошта.

Особисто в руки

Всі мешканці та гості Львова можуть особисто отримати свої покупки зустрівшись з представником магазину. Для цього потрібно попередньо домовитися, написавши нам листа на support@2d.lviv.ua чи зателефонувавши на номер +38 073 478 19 81.

Будемо раді особисто зустрітись та ознайомити Вам з нашою продукцією в живому спілкуванні.